Oferta Studniówkowa

Swoją ofertę kierujemy do osób poszukujących świeżego spojrzenia na zdjęcia i film. Inspiracje do prac czerpiemy z szuflady w domu rodzinnym. Szuflady pełnej zdjęć z lat 80’, 90’, czarno-białych i polaroidów. Dlatego nie znajdziecie u nas przesadnie pozowanych, sztucznie wyglądających fotografii i filmów, a ich analogowy i ponadczasowy klimat sprawi, że na pewno często będziecie do nich wracać.

Zdjęcia

Formalne

 

Reportaż

 

Film

Dodatkowo

Aparat Fujifilm Instax – Przez cały wieczór do waszej dyspozycji jest aparat do fotografii natychmiastowej Fujifilm Instax (to taki Polaroid). Możemy obsługiwać go my, ale najlepiej żeby krążył po sali żebyście robili zdjęcia ze swojej perspektywy. Ten mały gadżet wspaniale zastąpi tradycyjną fotobudkę, a szalone zdjęcia na pewno świetnie będą wspaniałą pamiątką Sam aparat udostępniony jest dla Was bezpłatnie, jedyne z czym trzeba się liczyć to koszta kliszy. Możecie zorganizować je na własną rękę, bądź możemy to zrobić za Was.

Aparaty Analogowe – Aparaty typu „point&shoot” czyli proste w obsłudze jednorazówki. Można je rozdać lub położyć na stolikach. Daje to możliwość robienia zdjęć z własnej perspektywy. Każdy ma około 24 klatki do wystrzelenia. Po studniówce zbieramy je, wywołujemy i zdjęcia dostajecie do ręki.

 

CO TRZEBA WIEDZIEĆ

1. Na jakim terenie pracujemy?

Pracujemy głównie na terenie Pomorza, ale dalsze wyjazdy nie stanowią dla nas żadnego problemu. Dojedziemy tam gdzie będziemy potrzebni.

2. Dlaczego zdjęcia i film?

To dwa różne środki dokumentacji. Często, pracując przy selekcji materiału widzimy, że ta sama chwila uwieczniona na zdjęciu i filmie wygląda zupełnie inaczej i ma zupełnie inny przekaz, czy pokazuje zupełnie inne emocje. One po prostu się uzupełniają. Dodatkowo pracując i żyjąc ze sobą tyle lat, rozumiemy się bez słów i znamy możliwości swojego sprzętu. Nie przeszkadzamy sobie nawzajem i nie walczymy o kadry.

3. Dlaczego „krótki” film?

Z doświadczenia wiemy że kilku/kilkunasto minutowy film wystarczy aby pokazać najpiękniejsze i najważniejsze momenty z Waszego balu i przy okazji zrobić to fajnie – tak aby nie zanudzić nikogo na śmierć. Uwierzcie nam, że nie będzie chciało się Wam oglądać godzinnego filmu więcej niż raz. Po co dokumentować jak ktoś je kotleta? Jakie będzie to miało znaczenie za kilka/kilkanaście lat? Dla nas liczycie się Wy i Wasze emocje. Tak naprawdę zrobienie krótszego filmu ze smakiem i charakterem zajmuje o wiele więcej czasu niż takiego tradycyjnego.

4. W jakich godzinach pracujemy?

 Rezerwując u nas termin poświęcamy się całkowicie. Nasze godziny pracy zależą tylko i wyłącznie od Was. Kończymy wtedy, kiedy sobie tego życzycie, ale z doświadczenia wiemy że po godzinie 22 mamy już dość materiału 🙂

5. Po jakim czasie otrzymacie zdjęcia/film?

Styczeń jest dla nas luźniejszym miesiącem wiec materiał staramy się oddać jak najprędzej. Przeważnie zajmuje nam to około miesiąca.

6. Ile zdjęć dostaniecie?

Stawiamy na jakość, nie ilość. Oddajemy wszystkie zdjęcia które uważamy za wartościowe. Niedopuszczalne jest dla nas, że klient płacący większą cenę dostaje więcej zdjęć. Zawsze dajemy z siebie maksimum.

7. Jak oddajemy materiał?

Nie lubimy plastiku, a materiał jest w takiej jakości że często nie mieści się na płytę dvd. Dlatego też efekty naszej pracy dostarczamy w postaci cyfrowej. Po studniówce dostajecie link skąd będziecie mogli pobrać zdjęcia i film.

8. Ile to kosztuje?

Cena zależy od wielu czynników, między innymi ilości osób, odległości jaką musimy przebyć i z jakich konkretnie usług chcielibyście skorzystać. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie.

Chcecie abyśmy pomogli uwiecznić Waszą studniówkę?

 Skontaktuj się z nami!