Erwina i Michał | Wesele W Białym Namiocie

Posted on

Ślub w ceglanym kościółku

Coraz częściej trafiamy na śluby plenerowe, które mają swój wspaniały klimat, jednak jeżdżąc po Polsce coraz częściej uświadamiamy sobie, że żyjemy w kraju w którym jest nadzwyczaj dużo zabytkowych budynków sakralnych. Jest ich tyle do tego stopnia, że nie zwracamy na nie szczególnej uwagi i nie doceniamy ich piękna. Ludzie z zachodu mogą nam pozazdrościć. Jednym z takich miejsc jest kościół św. Jana Chrzciciela w Janikowie. Był to zdecydowanie najmniejszy kościół w jakim byliśmy i zarazem najprzytulniejszy. Dzięki swoim rozmiarom ceremonia była intymna i tym samym mocno wzruszająca.

Wesele w białym namiocie

Wesele plenerowe, wesele rustykalne czy wesele boho, nazywajcie to jak chcecie! Wyobraźcie sobie, pola po horyzont, drzewa, bele zebranego zboża, zachodzące słońce i przejeżdżający traktor. Pośrodku tego biały namiot, leżaki, pufy, koce i japonki – tak na wypadek gdyby rozbolały cię nogi od podskakiwania w rytm grającej kapeli. W sumie to nie trzeba sobie wyobrażać, wystarczy zobaczyć niżej!

Ucieczka Volkswagenem Ogórkiem

Volkswagen ogórek do ślubu to wspaniały pomysł, ale jaki z niego pożytek jeśli tylko stoi? Rzadko robimy plenery w dniu wesela, ale mając do dyspozycji taki wspaniały zachód, taką brykę i takich ludzi a wokół namiotu połacie zieleni to aż żal nie skorzystać. Wspólnie udało nam się wyrwać na i daliśmy sobie 15 minut na złapanie oddechu.

Sesja plenerowa w Pałacu Lubostroń

Pamiętacie tę mega wichurę, która w 2017 roku przeorała porządnie kilka obszarów w północnej i środkowej części Polski ? Na masowe przemeblowanie załapał się również park pałacowy w Lubostroniu. Powalone drzewa, stare mury porośnięte bluszczem. Ten dziewiętnastowieczny zabytek to dla nas raj zdjęciowy 🙂