Podsumowanie ROKU 2019

Posted on

Noo i w końcu nadszedł czas na podsumowanie. Tak, wiemy, że już późno, ale nic nie poradzimy, że dopiero uwinęliśmy się z materiałem zebranym w tym sezonie. Był on dla nas rekordowy pod każdym względem i sami jesteśmy pod wrażeniem, że wszystko się udało!. 

Film, który widzicie tutaj to zaledwie wierzchołek góry zdjęć i materiału. Z wielkim bólem pokazujemy tylko skrawek tego co złapaliśmy. W trzech minutach nie dało się upchnąć więcej! Resztę materiału publikować będziemy stopniowo na stronie i social media, także zaglądajcie od czasu do czasu!

Jak co roku trafiliśmy na genialnych i życzliwych ludzi, którzy na długo pozostaną w naszych serduchach! Serio nie wiemy jak to się dzieje i jak na siebie trafiamy, ale lepszych par nie moglibyśmy sobie wymarzyć. Zaliczyliśmy masę pięknych nowych miejsc. Były też miejsca gdzie powracaliśmy po raz enty, gdzie z obsługą śmiało moglibyśmy sobie już zbijać piąteczki.  Nasze aparaty łącznie zrobiły około 120 000 zdjęć i nakręciły około 6000 gigabajtów materiału filmowego. Byliśmy świadkami 34 wzruszających ślubów i grubych imprez. Z naszymi parami spotkaliśmy się na 39 sesjach, gdzie wspólnie robiliśmy piękne obrazki i ujęcia. Wśród tego wszystkiego była też jedna studnióweczka, gdzie mogliśmy poskakać sobie na parkiecie z młodzieżą.

Szczerze mówiąc to rączki nas już świerzbią, ale teraz trochę zwalniamy i zbieramy energię na 2020.